kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljna guma
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodrich |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 069 |
| Profil | Advantage |
| Indeks nosivosti | 84 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 7400 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Mitas |
| Vrsta vozila | Motocikli i skuteri |
| Širina gume [mm] | 120 |
| Visina gume [%] | 80 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | M |
| Profil | TERRA FORCE-MX SM |
| Indeks nosivosti | 63 |
| Težina | 5730 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Orium |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | W |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Ultra High Performance |
| Indeks nosivosti | 99 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 9700 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Fulda |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 070 |
| Profil | INTENSA HP2 |
| Indeks nosivosti | 91 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 8010 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
Akvaplaning
- Moderna gazeća linija efikasno kanališe vodu u vlažnim uslovima što poboljšava zaštitu od akvaplaninga.
Upravljanje
- Guma je veoma robusna – ovo rezultira veoma dobrom stabilnošću u krivinama na suvim putevima i optimizuje performanse upravljanja prilikom pravolinijskog kretanja kao i prilikom skretanja.
Udobnost
- Smanjen je nivo buke čime se povećava udobnost vožnje.
Perfektno odgovara modelima: Toyota IQ, Peugeot 207 i Skoda Fabia.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Viking |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 165 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 69 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
Orium gume se proizvode u Srbiji, u fabrici gde se proizvode i Tigar gume.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Orium |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 75 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | R |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | 101 |
| Indeks nosivosti | 104/102 |
| Nivo buke | 2 |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | E |
| Težina | 11200 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
Orium gume se proizvode u Srbiji, u fabrici gde se proizvode i Tigar gume.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Orium |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | R |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | 101 |
| Indeks nosivosti | 112/110 |
| Nivo buke | 2 |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | E |
| Težina | 7900 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 69 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 068 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 165 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 069 |
| Profil | INTENSA HP |
| Indeks nosivosti | 75 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6200 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar tyres |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Fulda |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
Ekonomičnost u potrošnji goriva
- Zahvaljujući svom aerodinamičnom obliku i smeši sa niskim stepenom zagrevanja, Sport BluResponse ima čak za 30% manji otpor kotrljanja od svojih prethodnika. To znači da su godišnji troškovi za gorivo u proseku za 100 evra niži.
Akvaplaning
- Pneumatik Sport BluResponse je napravljen od smeše polimera koja omogućava bolje prianjanje automobila na mokrom putu i bolju vodljivost. Široki centralni kanali efikasno odvode vodu i time smanjuju opasnost od pojave akvaplaninga.
Udobnost
- Zatvoreni kanali na ramenom delu pneumatika prigušuju buku da bi vožnja bila tiša i udobnija.
Kočenje
- Dunlopovi inovativni blokovi za efikasno kočenje skraćuju put zaustavljanja na mokrom i suvom putu. Pri kočenju vozila ovi izuzetno čvrsti blokovi razvijeni za sportsku vožnju poboljšavaju kontakt pneumatika s putem.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Dunlop |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Uniroyal |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Godina proizvodnje | 2019 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |