kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Kanisteri za gorivo i oprema
Kanisteri za gorivo i oprema
- Drukalice (18)
- Crevo za gorivo i prateći delovi (42)
- Metalne šelne (19)
- Centaralne brave i prateći delovi (5)
- Obavezna oprema (96)
- Oprema (11)
- Alat (424)
- Garažna oprema (92)
- Pumpe i kompresori za gume (94)
- Setovi za reparaciju (6)
- Kanisteri za gorivo i oprema (77)
- Punjači akumulatora i oprema (14)
- Rukavice (1)
- Kutije za alat (1)
- Samolepljive trake (56)
- Tahografi i prateći delovi (1)
- Levak za gorivo (35)
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 20 g |
Na raspolaganju je gumeni dihtung namenjen metalnim kanistrima zapremine 5, 10 i 20 litara sa standardnim (malim) otvorom za točenje.
Specifikacije uszczelke:
- Namena: Za metalne kanistre zapremine 5, 10 i 20 litara sa standardnim (malim) otvorom za točenje.
- Dimenzije otvora:
- Širina na užem delu: 22 mm
- Širina na širem delu: 27 mm
- Visina: 34 mm
Ovaj gumeni dihtung je dizajniran da se precizno uklapa u otvore metalnih kanistra kako bi osigurala hermetičko zatvaranje i sprečila curenje tečnosti. Može se koristiti za kanistre različitih zapremina, omogućavajući pouzdano skladištenje i transport tečnosti bez rizika od propuštanja.
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 48 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 60 g |
Kanister kesa za hitne slučajeve trpi maziva, rastvarače, benzin, naftu, dizel. Netoksičan materijal
od koga je napravljen omogućava da se koristi i za punjenje prehrambenih proizvoda
kao što su ulje, vino i voda. Veoma koristan za hitne situacije zahvaljujući svojoj
maloj veličini. Opremljen prektičnim poklopcem za zatvaranje.
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 50 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 390 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 390 g |
Multiuse sifonska pumpa
Dimenzije: 180 cm - Ø 3 mm
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 55 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 600 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 260 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 200 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 100 g |
Crveni kanister sa oznakama i izlivom - 1000 ml
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 110 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 6000 g |
Univerzalna tečna usisna pumpa.
Idealna za zamenu ulja u automobilu.
Takođe je veoma korisna za različite druge namene, kao što su prelivanje tečnosti ili povratak male količine.
Pogodna za kućnu i profesionalnu upotrebu.
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 180 g |
Ručna pumpa za istakanje i pretakanje tečnosti
Praktična ručna pumpa namenjena je brzom i kontrolisanom istakanju i pretakanju različitih tečnosti. Idealan je alat za upotrebu u automobilima, radionicama, garažama i domaćinstvu, bez potrebe za električnim napajanjem.
Karakteristike:
- Ručni pogon za potpunu kontrolu protoka tečnosti
- Fleksibilna creva za lako usmeravanje tečnosti
- Pogodna za gorivo, ulje, vodu i druge tečnosti
- Jednostavna upotreba bez dodatnih alata
- Kompaktan dizajn i lako skladištenje
Primena:
- istakanje goriva iz rezervoara
- pretakanje ulja i drugih tehničkih tečnosti
- rad u automobilima, motociklima i čamcima
- kućna i tehnička upotreba
Pouzdano i ekonomično rešenje za bezbedno rukovanje tečnostima u svim situacijama.
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 200 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 300 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 160 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 280 g |
Profesionalna gumena sifonska pumpa
Za gas i sve tečnosti. Cev dužine 180 cm
Dimenzije: 180 cm - Ø 3 mm
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 135 g |