kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljna guma
Perfektno prijanjanje i optimalno upravljanje u bilo kojoj situaciji u vožnji.
Dizajn pneumatika znači primetno veću udobnost u vožnji sa perfektnim upravljanjem i unapređenim otporom kotrljanja, čime se štedi gorivo.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Godina proizvodnje | 2017 |
| Težina | 8700 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 15-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar tyres |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Zimska |
| Indeks brzine | T |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Winter |
| Indeks nosivosti | 88 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 8200 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 15-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 165 |
| Visina gume [%] | 80 |
| Prečnik gume | 13 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | E |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Orium |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | V |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | High Performance |
| Indeks nosivosti | 91 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2023 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 7600 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 15-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Mitas |
| Vrsta vozila | Motocikli i skuteri |
| Širina gume [mm] | 130 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 13 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | P |
| Specifikacija gume | TL |
| Profil | TOURING FORCE-SC |
| Indeks nosivosti | 60 |
| Težina | 3000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 15-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 05 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 068 |
| Godina proizvodnje | 2020 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | E |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar tyres |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 165 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 068 |
| Profil | Touring |
| Indeks nosivosti | 75 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 15-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar tyres |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 069 |
| Profil | All Season |
| Indeks nosivosti | 81 |
| Nivo buke | 2 |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | E |
| Težina | 7200 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 15-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Trayal spoljne gume |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 5.00 |
| Visina gume [%] | - |
| Prečnik gume | 15 |
| Specifikacija gume | 4 PR |
| Nivo buke u dB | - |
| Profil | D-57 |
| Indeks nosivosti | - |
| Nivo buke | - |
| Prianjanje | - |
| Garantni rok | 3 godine |
| Ušteda goriva | - |
| Težina | 6000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 15-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Orium |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 070 |
| Profil | High Performance |
| Indeks nosivosti | 88 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6840 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 15-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Mitas |
| Vrsta vozila | Motocikli i skuteri |
| Širina gume [mm] | 110 |
| Visina gume [%] | 80 |
| Prečnik gume | 12 |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 155 |
| Visina gume [%] | 80 |
| Prečnik gume | 13 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar tyres |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | V |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | High Performance |
| Indeks nosivosti | 91 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2022 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 7800 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 15-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 068 |
| Godina proizvodnje | 2018 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 155 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 165 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 66 |
| Godina proizvodnje | 2020 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Trayal |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 5.00 |
| Prečnik gume | 15 |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kabat |
| Vrsta vozila | Unutrašnje |
| Širina gume [mm] | 16.9/18.4 |
| Prečnik gume | 26 |
| Sezona | Sve sezone |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Visina gume [%] | 95 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 165 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 13 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 068 |
| Profil | Dynaxer HP4 |
| Indeks nosivosti | 82 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2022 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6800 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 15-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kabat |
| Vrsta vozila | Unutrašnje |
| Širina gume [mm] | 16.9 |
| Prečnik gume | 28 |
| Sezona | Sve sezone |
| Težina | 6000 g |