kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
Spoljna guma
11824
proizvoda
Obriši sve
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Seha |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 440 |
| Visina gume [%] | 80 |
| Prečnik gume | 28 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
105.066,00
RSD
Ušteda
25%
140.088,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 315 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 12 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
105.129,00
RSD
Ušteda
25%
140.172,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 385 |
| Visina gume [%] | 95 |
| Prečnik gume | 24 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
106.857,00
RSD
Ušteda
25%
142.476,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Kamioni i autobusi |
| Širina gume [mm] | 385 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 22.5 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
108.450,00
RSD
Ušteda
25%
144.600,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 20.8 |
| Prečnik gume | 38 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
114.750,00
RSD
Ušteda
25%
153.000,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 315 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 15 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
114.876,00
RSD
Ušteda
25%
153.168,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 355 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 15 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
117.207,00
RSD
Ušteda
25%
156.276,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 650 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
120.600,00
RSD
Ušteda
25%
160.800,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Seha |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 23.1 |
| Prečnik gume | 26 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
121.257,00
RSD
Ušteda
25%
161.676,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 520 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 38 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
122.400,00
RSD
Ušteda
25%
163.200,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Seha |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 520 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 38 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
122.616,00
RSD
Ušteda
25%
163.488,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Seha |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 20.8 |
| Prečnik gume | 38 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
123.444,00
RSD
Ušteda
25%
164.592,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Seha |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 600 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 28 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
126.954,00
RSD
Ušteda
25%
169.272,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 600 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 30 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
131.400,00
RSD
Ušteda
25%
175.200,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 600 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 34 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
131.400,00
RSD
Ušteda
25%
175.200,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Seha |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 600 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 30 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
134.874,00
RSD
Ušteda
25%
179.832,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 600 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 38 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
135.900,00
RSD
Ušteda
25%
181.200,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 355 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 15 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
141.588,00
RSD
Ušteda
25%
188.784,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Seha |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 580 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 38 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
145.404,00
RSD
Ušteda
25%
193.872,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 355 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
146.214,00
RSD
Ušteda
25%
194.952,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Seha |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 23.1 |
| Prečnik gume | 30 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
149.715,00
RSD
Ušteda
25%
199.620,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 445 |
| Visina gume [%] | 95 |
| Prečnik gume | 22.5 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
162.000,00
RSD
Ušteda
25%
216.000,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 20.5 |
| Prečnik gume | 25 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
176.400,00
RSD
Ušteda
25%
235.200,00 RSD
Kupi Obrada
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 23.5 |
| Prečnik gume | 25 |
| Težina | 6000 g |
Sacuvajte u listi zelja
Bez ocene:
Lager:
Proizvod je dostupan
Cena
178.200,00
RSD
Ušteda
25%
237.600,00 RSD
Kupi Obrada