kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Putovanje
Putovanje
- Cerade za kosačice (3)
- Cerade za baštensku opremu (3)
- Cerade za trotinete (1)
- Cerade za motorne sanke (3)
- Cerade za radne mašine (3)
- Cerade za prikolice (1)
- Cerade za kamp kućice (9)
- Zaštita šoferšajbne leto/zima (16)
- Oprema za prikolice (76)
- Kamperska oprema (44)
- Kamere i prateći delovi (19)
- Leto (4)
- Zima (56)
- Trake i španeri (69)
- Utičnice i punjači (21)
- Zaštita od sunca (89)
- Proizvodi za pakovanje (1)
- Cerade protiv grada (27)
- Cerade za vozila (122)
- Cerade za motocikle (39)
- Cerade za Quad (4)
- Cerada za bicikle (13)
- Merni uređaji (40)
- Lampe (13)
- Razno (21)
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 406 g |
Dizajniran za osiguranje prtljaga na svim vrstama prevoza. Podešavanje dužine. Mehanizam za zatezanje sigurno drži prtljag, dok elastična traka ne oštećuje stvari.
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 500 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 140 g |
| Kategorija | Zima |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 330 g |
| Kategorija | Utičnice i punjači |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 50 g |
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 480 g |
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 540 g |
7-polna utičnica sa pinom za zadnje magleno svetlo
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 125 g |
| Kategorija | Merni uređaji |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 650 g |
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 650 g |
Bočna zavesica za auto – motiv bik i mesec, 2 kom
Praktična bočna zavesica za zaštitu od sunca sa atraktivnim motivom bika i meseca. Dimenzija 49 cm dužine i 36 cm visine, ova zavesica pruža pouzdanu zaštitu od sunčevih zraka i doprinosi prijatnijoj vožnji, posebno tokom letnjih dana.
Zavesica se lako postavlja pomoću dva praktična klipsa koji omogućavaju čvrsto i sigurno pričvršćivanje, a jednako jednostavno se i uklanja kada vam nije potrebna. Praktičnog je pravougaonog oblika, pa se uklapa u većinu bočnih prozora automobila.
Proizvod dolazi od renomiranog brenda SUMEX, u okviru linije Animals On Board, koja je širom sveta poznata po kvalitetnim i funkcionalnim auto-dodacima.
Karakteristike proizvoda:
– Dimenzije: 49 x 36 cm
– Motiv: bik i mesec
– Brend: SUMEX, Animals On Board
– 2 komada u pakovanju
– Jednostavno postavljanje i uklanjanje
– Pravougaoni oblik, univerzalna primena
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 6000 g |
Bočna zavesica za auto – motiv krava i cveće, 2 kom
Praktična bočna zavesica za zaštitu od sunca sa atraktivnim motivom bika i meseca. Dimenzija 49 cm dužine i 36 cm visine, ova zavesica pruža pouzdanu zaštitu od sunčevih zraka i doprinosi prijatnijoj vožnji, posebno tokom letnjih dana.
Zavesica se lako postavlja pomoću dva praktična klipsa koji omogućavaju čvrsto i sigurno pričvršćivanje, a jednako jednostavno se i uklanja kada vam nije potrebna. Praktičnog je pravougaonog oblika, pa se uklapa u većinu bočnih prozora automobila.
Proizvod dolazi od renomiranog brenda SUMEX, u okviru linije Animals On Board, koja je širom sveta poznata po kvalitetnim i funkcionalnim auto-dodacima.
Karakteristike proizvoda:
– Dimenzije: 49 x 36 cm
– Motiv: bik i mesec
– Brend: SUMEX, Animals On Board
– 2 komada u pakovanju
– Jednostavno postavljanje i uklanjanje
– Pravougaoni oblik, univerzalna primena
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 6000 g |
13<->7 Polova Mini Adapter
Proširite svoje mogućnosti povezivanja uz naš fleksibilni 13<->7 Polova Mini Adapter, koji omogućava lako povezivanje između 13-polnog muškog i 7-polnog ženskog priključka.
Ključne karakteristike:
- Fleksibilno Povezivanje: Omogućava povezivanje između 13-polnog muškog i 7-polnog ženskog priključka.
- Dizajn Baziran na ISO Standardu: Dizajniran prema ISO standardima za kompatibilnost i pouzdanost.
- Reach i RoHS Usaglašenost: Obezbeđuje usaglašenost sa Reach i RoHS standardima za zaštitu životne sredine.
Unapredite svoj električni sistem uz ovaj pouzdani mini adapter, dizajniran za jednostavnu upotrebu i kompatibilnost.
Naručite odmah i optimizujte svoja električna povezivanja!
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 100 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 140 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Zaštita šoferšajbne leto/zima |
| Proizvodjač | Kegel Blazusiak Trade |
| Težina | 166 g |
| Kategorija | Utičnice i punjači |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 20 g |
| Kategorija | Merni uređaji |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 60 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 120 g |
Traka za zatezanje sa metalnom kopčom i kukom, širina: 2,5 cm, dužina: 5 m, opterećenje do 150 kg.
UPUTSTVO ZA UPOTREBU:
Pričvrstite predmet koji prevozite pomoću pojasa, a kraj pojasa provucite kroz oko kopče. Zatezanje pojasa postižete pokretom kopče u oba smera.
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | 4CARS |
| Težina | 530 g |
| Kategorija | Merni uređaji |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 80 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 150 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 180 g |