kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Putovanje
Putovanje
- Cerade za kosačice (3)
- Cerade za baštensku opremu (3)
- Cerade za trotinete (1)
- Cerade za motorne sanke (3)
- Cerade za radne mašine (3)
- Cerade za prikolice (1)
- Cerade za kamp kućice (9)
- Zaštita šoferšajbne leto/zima (16)
- Oprema za prikolice (76)
- Kamperska oprema (44)
- Kamere i prateći delovi (19)
- Leto (4)
- Zima (56)
- Trake i španeri (69)
- Utičnice i punjači (21)
- Zaštita od sunca (89)
- Proizvodi za pakovanje (1)
- Cerade protiv grada (27)
- Cerade za vozila (122)
- Cerade za motocikle (39)
- Cerade za Quad (4)
- Cerada za bicikle (13)
- Merni uređaji (40)
- Lampe (13)
- Razno (21)
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 70 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 80 g |
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 90 g |
| Kategorija | Utičnice i punjači |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 50 g |
| Kategorija | Zima |
| Proizvodjač | POLCAR AD |
| Težina | 290 g |
| Kategorija | Merni uređaji |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 426 g |
| Kategorija | Leto |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 410 g |
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 262 g |
| Kategorija | Merni uređaji |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 100 g |
| Kategorija | Merni uređaji |
| Proizvodjač | XI AN ZHONGSHAN HUAYING SUPPLY CHAIN MENAGEMENT CO |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 420 g |
| Kategorija | Utičnice i punjači |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 84 g |
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 600 g |
| Kategorija | Zaštita šoferšajbne leto/zima |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 90 g |
| Kategorija | Merni uređaji |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 100 g |
Bočna Zaštita od Sunca (2 kom) - 45x65 cm
Ova bočna zaštita od sunca dolazi u pakovanju od dva komada, dimenzija 45x65 cm, izrađena od crnog najlona koji efikasno blokira sve sunčeve zrake. Sa duplim vakuumskim čašama, lako se montira na prozore automobila, pružajući odličnu zaštitu od pregrejavanja i štetnog UV zračenja. Ova praktična zaštita je savršena za svakodnevnu upotrebu, održavajući unutrašnjost vašeg automobila hladnom i udobnom!
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 104 g |
Zaštita od Sunca sa Atermalnim Zatamnjivanjem - 43x34 cm
Ova zaštita od sunca dimenzija 43x34 cm pruža atermalni zatamnjujući efekat, što znači da efikasno smanjuje toplotu unutar automobila. Laka je za postavljanje zahvaljujući sistemu kačenja na vakuum, što omogućava brzu i jednostavnu upotrebu. Idealna je za zaštitu od sunčevih zraka, čime se poboljšava udobnost vožnje i čuva unutrašnjost automobila. Ovaj praktičan dodatak je neophodan za svaku vožnju tokom letnjih dana!
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 55 g |
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 356 g |
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 356 g |
Čarape za Prozore 84x45 cm
Čarape za prozore su odličan dodatak za vaš automobil, pružajući efikasnu zaštitu od sunčevih zraka, posebno za zadnja bočna stakla. Ovaj proizvod je dizajniran da poboljša udobnost putovanja tokom letnjih meseci.
Karakteristike
- Jednostavna montaža: Čarape se lako postavljaju, što omogućava brzu i praktičnu upotrebu.
- Pakovanje: U setu se nalaze dva komada, što ih čini savršenim rešenjem za oba zadnja bočna prozora.
- Dimenzije: Sa dimenzijama od 84x45 cm, idealno se prilagođavaju različitim tipovima vozila.
Prednosti
- Smanjenje grejanja: Tokom letnjih meseci, čarape značajno smanjuju grejanje unutar automobila, čime se obezbeđuje prijatnija klima za putnike.
- Zaštita od UV zraka: Pomažu u zaštiti enterijera od štetnih sunčevih zraka, produžavajući vek trajanja materijala.
Ove čarape za prozore su savršeno rešenje za sve vozače koji žele da unaprede udobnost svojih putovanja i zaštite svoj automobil tokom letnjih meseci.
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 94 g |
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 160 g |
NOWAX sredstvo za odmrzavanje prednjeg stakla je deterdžent za brzo i kvalitetno čišćenje prednjeg stakla, farova i brava od snega i leda. Pruža dobru vidljivost i poboljšava bezbednost. Osigurava glatko klizanje brisača bez ostavljanja tragova i mrlja na površini stakla. Ne oštećuje lak, brisače i druge gumene, plastične i metalne delove automobila.
| Kategorija | Zima |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 702 g |