kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Oprema
Oprema
- Drukalice (18)
- Crevo za gorivo i prateći delovi (42)
- Metalne šelne (19)
- Centaralne brave i prateći delovi (5)
- Obavezna oprema (96)
- Oprema (11)
- Alat (424)
- Garažna oprema (92)
- Pumpe i kompresori za gume (94)
- Setovi za reparaciju (6)
- Kanisteri za gorivo i oprema (77)
- Punjači akumulatora i oprema (14)
- Rukavice (1)
- Kutije za alat (1)
- Samolepljive trake (56)
- Tahografi i prateći delovi (1)
- Levak za gorivo (35)
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 900 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 330 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 450 g |
Bump-Mat Multiuse, samolepljiva podloga
- M velicina
- 20x200 cm
Za zidove garaže, vrata ili bilo koje površine i situacije gde je potrebna meka zaštita.
EVA pena sa lepkom, debljina 4 mm
| Kategorija | Garažna oprema |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 110 g |
Zaštita zidova garaže
- Standardna
- 2 komada
Spreečava slučajne udarce branika prilikom parkiranja u garaži. Štiti vrata prilikom ulaska i izlaska iz automobila. Odlična za bilo koju upotrebu, vertikalno ili horizontalno. Mogu se iseći prema potrebi i upotrebi. Dimenzije: 48x15x2 cm
| Kategorija | Garažna oprema |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 155 g |
Fleksibilni ključ sa zupčanikom - 21 mm
Čelik hrom-vanadijum.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 380 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 740 g |
Ručno pumpanje s maksimalnim pritiskom od 11 BAR (160 PSI) nudi visoku efikasnost i preciznost. Opremljena je analognim manometrom za lako praćenje pritiska, kao i crijevom dužine 68 cm za praktično korišćenje. U paketu se nalaze 3 adaptera, koji su sigurno smešteni u poseban prostor za odlaganje. Sa visinom od 630 mm i prečnikom od 38 mm, ova pumpa je čvrsta, pouzdana i idealna za različite potrebe pumpanja.
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 860 g |
Ovaj tester napona idealan je za proveru električnih kola, posebno za testiranje automobilskih reflektora, zadnjih svetala, pokazivača smera, neispravnih utičnica, veza osigurača i drugih žica i krugova.
Tehničke karakteristike:
- Dužina kabla: 0,6 m - 1,8 m
- Napon: 3 - 48 V
- Digitalni ekran
Zahvaljujući kombinaciji dužeg kabla i širokog raspona napona, ovaj tester je vrlo praktičan alat za dijagnostiku električnih sistema u vozilima i drugim aplikacijama.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 130 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 664 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 780 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 1045 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 912 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 313 g |
Električna pumpa za istiskanje tečnosti - 6 L/min
Prekidač za uključivanje/isključivanje, napajanje akumulatora 2xD (nije uključeno).
Vakuum pumpa 39 cm (Ø 30 mm)
Fleksibilno ispustno crevo 60 cm (Ø 15 mm)
Pogodna za prenos tečnosti kao što su: dizel, Adblue, kerozin, antifriz, blagi deterdženti, ulje, voda...
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 300 g |
| Kategorija | Oprema |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 1077 g |
Premium, fleksibilna cev za dizel - Ø 25 mm Izrađena od metala sa zaključavanjem šrafa na vrhu. Dužina 32 cm.
Pogodna za Premium metalne jerry-kanistere, pod šifrom. 67004, 67005, 67006, 67007, 67008, 67009
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 255 g |
| Kategorija | Setovi za reparaciju |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 90 g |
| Kategorija | Garažna oprema |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 320 g |
Fleksibilni ključ sa zupčanikom - 19 mm
Čelik hrom-vanadijum.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 300 g |
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 6000 g |
Dvostruka nožna pumpa sa vertikalnim dizajnom i analognim manometrom, skaliranim do 10 BAR (140 PSI), nudi visoku preciznost i pouzdanost pri pumpanju. Opremljena je crijevom dužine 40 cm sa višenamenskim priključkom, što omogućava lako prilagođavanje različitim ventilima. U paketu se nalaze 3 adaptera za pumpanje, koji se mogu praktično smestiti u poseban prostor za odlaganje. Savršena je za brzo i efikasno punjenje guma, bicikala, sportskih lopti i drugih predmeta.
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 580 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 850 g |
Raznovrsni set srafcigera, 6 komada Čelik hrom-vanadijum.
Mekani dvokomponentni rukohvat
Set uključuje:
1x (-) 0,8x4x75 mm
1x (-) 1,20x6x100 mm
1x (-) 1,25x8x150 mm
1x (+) PH1x75 mm
1x (+) PH2x100 mm
1x (+) PH3x150 mm
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 660 g |