kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Oprema
Oprema
- Drukalice (18)
- Crevo za gorivo i prateći delovi (42)
- Metalne šelne (19)
- Centaralne brave i prateći delovi (5)
- Obavezna oprema (104)
- Oprema (12)
- Alat (429)
- Garažna oprema (92)
- Pumpe i kompresori za gume (95)
- Setovi za reparaciju (6)
- Kanisteri za gorivo i oprema (87)
- Punjači akumulatora i oprema (15)
- Rukavice (1)
- Kutije za alat (1)
- Samolepljive trake (59)
- Tahografi i prateći delovi (1)
- Levak za gorivo (36)
Ove klocne su su idealne za fiksiranje vozila prilikom podizanja ili parkiranja. Savršene su za vožnju uz stepenice ili trotoare sa oštrim ivicama, kao i za postavljanje barijere prilikom parkiranja u garaži. Izdržljiva i praktična, ova dodatna oprema će vam pomoći da obezbedite vozilo u različitim situacijama!
| Kategorija | Garažna oprema |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 400 g |
Posuda za ispuštanje ulja – 15L, sa ručkama
Čvrsta i praktična posuda zapremine 15 litara, namenjena za sakupljanje motornog ulja i drugih tečnosti tokom servisiranja vozila. Pogodna je za profesionalnu upotrebu u auto-radionicama, ali i za kućne garaže i hobi majstore.
Karakteristike i prednosti:
- Kapacitet: 15 litara
- Izrađena od kvalitetne, otporne plastike
- Širok otvor za sigurno i precizno ispuštanje bez prosipanja
- Dve integrisane ručke za lako nošenje i pražnjenje
- Stabilna konstrukcija otporna na deformacije
- Jednostavno održavanje i višekratna upotreba
Namena:
- Ispuštanje motornog i menjačkog ulja
- Sakupljanje rashladne tečnosti i ostalih servisnih fluida
- Automobili, motocikli, laka komercijalna vozila i mašine
Neophodan alat za uredan i efikasan servis, koji omogućava siguran rad bez nereda i gubitka tečnosti.
Šifra artikla:17APT8500007
| Kategorija | Garažna oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 960 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | CARTECH |
| Težina | 467 g |
Pionna nožna pumpa sa jednim klipom, maksimalni pritisak do 8 BAR (120 PSI), idealna za brzu i efikasnu upotrebu. Opremljena je crijevom dužine 40 cm i praktičnim prostorom za odlaganje adaptera. U paketu se nalaze tri adaptera za pumpanje, omogućavajući lako prilagođavanje različitim ventilima. Sa prečnikom od 45 mm i visinom od 180 mm, ova pumpa je kompaktnog dizajna, jednostavna za upotrebu i skladištenje. Idealna za punjenje guma, bicikala i drugih predmeta.
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 340 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 912 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 440 g |
Električna pumpa visokih performansi za gorivo, vodu, ulja i druge tečnosti.
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 280 g |
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 1096 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 452 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 495 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 980 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 590 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 590 g |
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 50 g |
Samolepljivi zaštitnici branika i vrata 2 komada po 45 cm. Lako se lepe na zidove garaže.
| Kategorija | Garažna oprema |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 220 g |
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 550 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 500 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 550 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 680 g |
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 800 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 210 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 600 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 870 g |