kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Oprema
Oprema
- Drukalice (18)
- Crevo za gorivo i prateći delovi (42)
- Metalne šelne (19)
- Centaralne brave i prateći delovi (5)
- Obavezna oprema (96)
- Oprema (11)
- Alat (424)
- Garažna oprema (92)
- Pumpe i kompresori za gume (94)
- Setovi za reparaciju (6)
- Kanisteri za gorivo i oprema (77)
- Punjači akumulatora i oprema (14)
- Rukavice (1)
- Kutije za alat (1)
- Samolepljive trake (56)
- Tahografi i prateći delovi (1)
- Levak za gorivo (35)
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 430 g |
Fleksibilni ključ sa zupčanikom - 10 mm
Čelik hrom-vanadijum.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 95 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 292 g |
Mini ručna pumpa sa maksimalnim pritiskom od 8 BAR (120 PSI) je kompaktno i efikasno rešenje za brzo pumpanje. Uključuje dva adaptera i nosač za bicikl, što je čini savršenim izborom za bicikliste. Sa visinom od 205 mm i prečnikom od 23 mm, lako se uklapa u torbu ili može se montirati na bicikl, pružajući praktičnost i lakoću prilikom korišćenja.
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 144 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 570 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 273 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 426 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 160 g |
Kombinovana klešta 7" Dužina 180 mm.
Čelik hrom-vanadijum, sa niklovim završetkom.
Mekani dvokomponentni rukohvat.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 270 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 70 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 580 g |
Fleksibilni ključ sa zupčanikom - 12 mm
elik hrom-vanadijum.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 110 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | 4CARS |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Garažna oprema |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 1038 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 420 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 280 g |
| Kategorija | Metalne šelne |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 290 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 330 g |
Profesionalna gumena sifonska pumpa
Za gas i sve tečnosti. Cev dužine 180 cm
Dimenzije: 180 cm - Ø 3 mm
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 135 g |
Ručna pumpa za gorivo „drukalica” namenjena je brzom i jednostavnom pretakanju goriva i drugih kompatibilnih tečnosti bez potrebe za električnim napajanjem. Zahvaljujući praktičnom ručnom mehanizmu omogućava efikasan protok tečnosti i lako izvlačenje iz rezervoara, kanistera ili drugih posuda. Providno crevo omogućava vizuelnu kontrolu protoka tokom rada, dok fleksibilna konstrukcija olakšava rukovanje i pristup teško dostupnim mestima. Idealan je alat za garažu, radionicu, servis ili hitne situacije na terenu. Prečnik creva iznosi 8 mm, ukupna dužina 2 m.
| Kategorija | Drukalice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 300 g |