kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Oprema
Oprema
- Drukalice (18)
- Crevo za gorivo i prateći delovi (42)
- Metalne šelne (19)
- Centaralne brave i prateći delovi (5)
- Obavezna oprema (96)
- Oprema (11)
- Alat (424)
- Garažna oprema (92)
- Pumpe i kompresori za gume (94)
- Setovi za reparaciju (6)
- Kanisteri za gorivo i oprema (77)
- Punjači akumulatora i oprema (14)
- Rukavice (1)
- Kutije za alat (1)
- Samolepljive trake (56)
- Tahografi i prateći delovi (1)
- Levak za gorivo (35)
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 570 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 130 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 98 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 171 g |
Klešta sečice, 6" Dužina 160 mm.
Čelik hrom-vanadijum, sa niklovanim završetkom.
Mekani dvokomponentni rukohvat.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 220 g |
Fleksibilna konstrukcija omogućava jednostavno korišćenje i prilagođavanje različitim situacijama na putu. Kompaktno je i lako za odlaganje, što ga čini praktičnim dodatkom za svako vozilo.
Visoka nosivost i pouzdanost
Izdržljivi materijali otporni na opterećenje
Jednostavna i brza upotreba
Kompaktno i praktično za skladištenje
Pogodno za sve tipove vozila
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 760 g |
| Kategorija | Garažna oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 280 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 100 g |
Skidač ruku brisača je nezamenjiv alat za precizno podešavanje i demontažu ruku brisača na automobilima. Omogućava brzo i sigurno uklanjanje, bez rizika od oštećenja drugih delova vozila.
Prečnik montaže: 17 mm
Opseg rada: 0-20 mm
Idealno za mehaničare i entuzijaste koji žele brzo i efikasno da menjaju ruke brisača na različitim modelima vozila.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 140 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 220 g |
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 597 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 277 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 412 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 140 g |
Fleksibilna konstrukcija omogućava jednostavno korišćenje i prilagođavanje različitim situacijama na putu. Kompaktno je i lako za odlaganje, što ga čini praktičnim dodatkom za svako vozilo.
Visoka nosivost i pouzdanost
Izdržljivi materijali otporni na opterećenje
Jednostavna i brza upotreba
Kompaktno i praktično za skladištenje
Pogodno za sve tipove vozila
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 560 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 254 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 68 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 366 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 1420 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 401 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 130 g |
Drukalica za gorivo 12mm KRIVA/KRIVA: Efikasan alat za pretakanje
Drukalica za gorivo prečnika 12mm je ručna vakum pumpa koja se koristi za efikasno pumpanje dizela, ulja i drugih tečnosti. Ovaj uređaj je savršen za različite aplikacije, pružajući jednostavno rešenje za pretakanje goriva.
Karakteristike
- Ručna usisna pumpa: Ova pumpa omogućava lako pumpanje goriva ili ulja jednostavnim stiskom, što čini proces brzom i praktičnim.
- Prevencija povratnog protoka: Zahvaljujući usisnom ventilu, pumpa sprečava povratni protok goriva, obezbeđujući efikasno pretakanje bez gubitaka.
- Prečnik konektora: 12mm – unutrašnji prečnik creva mora odgovarati ovoj dimenziji za pravilno funkcionisanje.
- Materijali: Izrađena je od gume i aluminijuma, što obezbeđuje dugotrajnost i otpornost na različite tečnosti.
Drukalica za gorivo 12mm kriva/kriva je praktičan alat koji će vam olakšati proces pretakanja, čineći ga bržim i sigurnijim. Idealna je za upotrebu u različitim okruženjima, od radionica do domaćinstava.
| Kategorija | Drukalice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 96 g |
Drukalica za gorivo 10mm KRIVA/KRIVA: Efikasan alat za pretakanje
Drukalica za gorivo prečnika 10mm je ručna vakum pumpa koja se koristi za efikasno pumpanje dizela, ulja i drugih tečnosti. Ovaj uređaj je savršen za različite aplikacije, pružajući jednostavno rešenje za pretakanje goriva.
Karakteristike
- Ručna usisna pumpa: Ova pumpa omogućava lako pumpanje goriva ili ulja jednostavnim stiskom, što čini proces brzom i praktičnim.
- Prevencija povratnog protoka: Zahvaljujući usisnom ventilu, pumpa sprečava povratni protok goriva, obezbeđujući efikasno pretakanje bez gubitaka.
- Prečnik konektora: 10mm – unutrašnji prečnik creva mora odgovarati ovoj dimenziji za pravilno funkcionisanje.
- Materijali: Izrađena je od gume i aluminijuma, što obezbeđuje dugotrajnost i otpornost na različite tečnosti.
Drukalica za gorivo 10mm kriva/kriva je praktičan alat koji će vam olakšati proces pretakanja, čineći ga bržim i sigurnijim. Idealna je za upotrebu u različitim okruženjima, od radionica do domaćinstava.
| Kategorija | Drukalice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 98 g |
Drukalica za gorivo 8mm KRIVA/KRIVA: Efikasan alat za pretakanje
Drukalica za gorivo prečnika 8mm je ručna vakum pumpa koja se koristi za efikasno pumpanje dizela, ulja i drugih tečnosti. Ovaj uređaj je savršen za različite aplikacije, pružajući jednostavno rešenje za pretakanje goriva.
Karakteristike
- Ručna usisna pumpa: Ova pumpa omogućava lako pumpanje goriva ili ulja jednostavnim stiskom, što čini proces brzom i praktičnim.
- Prevencija povratnog protoka: Zahvaljujući usisnom ventilu, pumpa sprečava povratni protok goriva, obezbeđujući efikasno pretakanje bez gubitaka.
- Prečnik konektora: 8mm – unutrašnji prečnik creva mora odgovarati ovoj dimenziji za pravilno funkcionisanje.
- Materijali: Izrađena je od gume i aluminijuma, što obezbeđuje dugotrajnost i otpornost na različite tečnosti.
Drukalica za gorivo 8mm kriva/kriva je praktičan alat koji će vam olakšati proces pretakanja, čineći ga bržim i sigurnijim. Idealna je za upotrebu u različitim okruženjima, od radionica do domaćinstava.
| Kategorija | Drukalice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 68 g |