kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljna guma
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum TP |
| Vrsta vozila | Kamioni i autobusi |
| Širina gume [mm] | 385 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 22.5 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | L |
| Specifikacija gume | 20PR M+S 3PMSF |
| Profil | BF 200 |
| Indeks nosivosti | 158 |
| Težina | 65000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 285 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 22 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | V |
| Specifikacija gume | Acustic TPC |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 073 |
| Profil | CROSSCLIMATE2 A/W |
| Indeks nosivosti | 110 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2023 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 14900 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 275 |
| Visina gume [%] | 35 |
| Prečnik gume | 23 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Specifikacija gume | FRV |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Pilot Sport 4 SUV |
| Indeks nosivosti | 108 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 17000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum TP |
| Vrsta vozila | Kamioni i autobusi |
| Širina gume [mm] | 315 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 22.5 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | L |
| Specifikacija gume | 20PR M+S 3PMSF |
| Profil | BF 200 |
| Indeks nosivosti | 154/148 |
| Težina | 60000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Run On Flat |
| Širina gume [mm] | 315 |
| Visina gume [%] | 35 |
| Prečnik gume | 22 |
| Sezona | Letnja |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 325 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 22 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 074 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum TP |
| Vrsta vozila | Kamioni i autobusi |
| Širina gume [mm] | 385 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 22.5 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | K |
| Specifikacija gume | 20PR M+S 3PMSF |
| Profil | BF 200 |
| Indeks nosivosti | 160 |
| Težina | 65000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 315 |
| Visina gume [%] | 30 |
| Prečnik gume | 22 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 73 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 265 |
| Visina gume [%] | 35 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | D |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 325 |
| Visina gume [%] | 30 |
| Prečnik gume | 23 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 075 |
| Profil | Pilot Sport 4 SUV |
| Indeks nosivosti | 109 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 15300 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 325 |
| Visina gume [%] | 30 |
| Prečnik gume | 23 |
| Sezona | Letnja |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 345 |
| Visina gume [%] | 30 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Pilot Sport 4 S |
| Indeks nosivosti | 106 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 15400 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 355 |
| Visina gume [%] | 25 |
| Prečnik gume | 21 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 075 |
| Profil | Pilot Sport 4 S |
| Indeks nosivosti | 107 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 13000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 325 |
| Visina gume [%] | 30 |
| Prečnik gume | 21 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 074 |
| Prianjanje | D |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |