kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljna guma
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 275 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 21 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Run On Flat |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 275 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Pilot Sport 4 SUV |
| Indeks nosivosti | 110 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 15200 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 04-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | Pilot Sport 4 S |
| Indeks nosivosti | 96 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 11400 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 04-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 18 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/531078 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | A |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | V |
| Specifikacija gume | LR |
| Nivo buke u dB | 070 |
| Profil | LATITUDE TOUR HP |
| Indeks nosivosti | 113 |
| Nivo buke | A |
| Godina proizvodnje | 2022 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | A |
| Težina | 15600 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 04-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 285 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 35 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Specifikacija gume | FR-zaštit felne |
| Specifikacija gume | MOE |
| Specifikacija gume | SSR |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | ContiSportContact 5 |
| Indeks nosivosti | 93 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2023 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 12200 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 04-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 265 |
| Visina gume [%] | 35 |
| Prečnik gume | 22 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 69 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 6000 g |
> Maksimalno kočenje na mokrom uz povećan broj pređenih kilometara koji dolaze preko bezbednih silikonskih smesa.
Kristalno silikonsko jedinjenje omogućava superiorno kočenje posebno pri mokrim uslovima na putu. Dok su performanse bezbednosti zadržane na maksimalnom nivou, pređena kilometraža je značajno povećana – čime je rešen konflikt u razvoju pneumatika.
> Još ubedljivija vožnja unapređena performansama optimizovane udobnosti.
Mešavina polimera za optimizovano habanje pruža izuzetno poboljšanje od više od 15% pređenih kilometara. Pored toga, krutost glatke šare poboljšava udobnost i pređenu kilometražu, a smanjuje spoljnju buku.
> Sportska vožnja svakog automobila zahvaljujući dizajnu šare sa optimizovanim upravljanjem.
Poboljšan dizajn makro bloka obezbeđuje maksimalnu kontrolu i stabilnost pri skretanju. Uz to, asimmetrična geometrija rebra omogućava bolje prijanjanje kod efekta bočnih sila.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Run On Flat |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 19 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/482050 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | W |
| Specifikacija gume | FR - zaštita felne |
| Specifikacija gume | SSR |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 073 |
| Profil | PremiumContact 6 |
| Indeks nosivosti | 110 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2022 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 21000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 04-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 275 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Specifikacija gume | N0 |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | LATITUDE SPORT |
| Indeks nosivosti | 108 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2022 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 14400 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 04-05-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 285 |
| Visina gume [%] | 35 |
| Prečnik gume | 22 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 075 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 275 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | D |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 265 |
| Visina gume [%] | 30 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 275 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 21 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 275 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 20 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/643888 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 73 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
>Odlična bezbednost pri vožnji velikim brzinama
Asimetrična rebra gazećeg sloja su dizajnirana da apsorbuju značajne sile koje deluju na pneumatik pri vožnji velikim brzinama, kada se čine nagli manevri ili pri promeni površine puta. Ovo obezbedjuje dobro prijanjanje vozila na put i omogućava agilnu preciznost upravljanja.
>Kraća zaustavna rastojanja na mokrim i suvim površinama
Rebra šare gazećeg sloja omogućavaju odličnu sposobnost kočenja i preciznost upravljanja apsorbujući sile koje deluju na kočenje, što znači smanjenje zaustavnih rastojanja.
>Odlična zaštita od akvaplaninga
Jedinstveni žlebovi omogućavaju poboljšano uklanjanje vode za bolju otpornost na akvaplaning.
U svom 04/2011 izdanju, hidroplaning auto magazin AutoBild Sportscars je objavio test letnjih pneumatika 2011. Testirana dimenzija (kombinovana montaža): 225/40R18 W/Y na autu Mazda 3 MPS.
Ukupna ocena za ContiSportContact 3: „preporučuje se“.
Vezano za ContiSportContact 3:
- Dobra preciznost na volanu na suvom putu.
- Stabilna izgradnja bočnih sila na suvom putu.
- Kratko zaustavno rastojanje na mokrom.
- Mali otpor kotrljanja
- Samo prosečna udobnost
„Svestrani talenat sa izbalansiranim upravljanjem u svim uslovima.“
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Run On Flat |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 18 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/481805 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | A |
| Težina | 6000 g |