kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljna guma
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 070 |
| Profil | LATITUDE SPORT 3 |
| Indeks nosivosti | 105 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2022 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 13800 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 285 |
| Visina gume [%] | 30 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 075 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar TP |
| Vrsta vozila | Kamioni i autobusi |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 17.5 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | M |
| Specifikacija gume | M+S |
| Profil | Road Agile S |
| Indeks nosivosti | 136/134 |
| Težina | 27600 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 17 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/410401 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 35 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Specifikacija gume | XL |
| Specifikacija gume | ZP |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Pilot Sport 4 |
| Indeks nosivosti | 92 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 11500 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
Prianjanje
- Snažno prianjanje u vlažnim i zimskim vremenskim uslovima Ovaj pneumatik unapređuje učinak dubokih i širokih kanala na gazećem sloju, tako da, ako se odlučite na terensku vožnju, blato neće predstavljati izazov. Ni klizave površine nisu problem zahvaljujući unapređenom prianjanju na centralnom delu gazećeg sloja.
- Nenadmašne performanse tokom cele godine Kao što mu samo ime nagoveštava, ovaj pneumatik je spreman za sva godišnja doba. Sve je to zahvaljujući tehnologiji SmartTRED Weather Reactive koja prepoznaje puteve i prilagođava ponašanje pneumatika. Jednostavno.
Akvaplaning
- Otpornost na akvaplaning. Zadržavanje kontrole je prirodno za ovaj pneumatik, čak i u vlažnim uslovima. Voda se brzo rasipa zbog kanala gazećeg sloja.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 155 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 19 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/411958 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 068 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | A |
| Težina | 6000 g |
> Odlično prijanjanje na put i upravljanje, kao i bezbednost pri skretanju.
Dizajn makro bloka spoljnjeg ramena pneumatika omogućava veću kontaktnu površinu, koja time može da se optimalno prilagodi površini puta. ContiSportContact™ 5 pruža unapređeno prijanjanje na put i time veću bezbednost pri skretanju.
> Kraća zaustavna rastojanja u svim vremenskim uslovima.
Pri kočenju, pneumatik ima veliku prirodnu frekvenciju unutar smese. Kratki lanci polimera u Black Chilli smesi ContiSportContact™ 5 reaguju na frekvenciju kočenja i time proizvode optimalnu energiju apsorpcije. Rezultat je smanjeno zaustavno rastojanje na mokrim i suvim putevima.
> Smanjena potrošnja goriva i velika kilometraža.
Pri konstantnoj brzini, vibracije u smesi su značajno manje. Duži lanci polimera u smesi mogu bolje da oslobode apsorbovanu energiju, što rezultuje značajnim smanjenjem otpora kotrljanja. Time, pneumatik ide mnogo lakše i ostaje miran – zarad veće kilometraže i smanjene potrošnje goriva.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 19 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/481994 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Run On Flat |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 17 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/481977 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | W |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 070 |
| Profil | E Primacy |
| Indeks nosivosti | 98 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2023 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | A |
| Težina | 9700 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | V |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 070 |
| Profil | E Primacy |
| Indeks nosivosti | 104 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | A |
| Težina | 12200 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 265 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | W |
| Specifikacija gume | * |
| Specifikacija gume | SSR |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | ContiSportContact 5 SUV |
| Indeks nosivosti | 107 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2022 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 18300 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | W |
| Specifikacija gume | * |
| Specifikacija gume | SSR |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | ContiSportContact 5 SUV |
| Indeks nosivosti | 107 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 8300 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 295 |
| Visina gume [%] | 30 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 075 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 275 |
| Visina gume [%] | 35 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 73 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |