kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljna guma
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Seha |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 80 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Zimska |
| Indeks brzine | H |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 069 |
| Profil | Krisalp HP3 |
| Indeks nosivosti | 94 |
| Nivo buke | A |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 9320 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | R |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Transpro |
| Indeks nosivosti | 104/102 |
| Nivo buke | 2 |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | E |
| Težina | 11860 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Semperit |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 069 |
| Profil | All Season |
| Indeks nosivosti | 86 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 7000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Fulda |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 165 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/610016 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | D |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | H |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | LATITUDE CROSS |
| Indeks nosivosti | 100 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2020 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 10800 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Orium |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 215 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | V |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 070 |
| Profil | All Season |
| Indeks nosivosti | 100 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 9500 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | ALL WEATHER |
| Indeks nosivosti | 84 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6700 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/611354 |
| Sezona | Sve sezone |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 66 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Orium |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 35 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | W |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Ultra High Performance |
| Indeks nosivosti | 94 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 9900 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Orium |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 35 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | W |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Ultra High Performance |
| Indeks nosivosti | 94 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 9900 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Mitas |
| Vrsta vozila | Motocikli i skuteri |
| Širina gume [mm] | 110 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 17 |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Vredestein |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Zimska |
| Godina proizvodnje | 2015 |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 65 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 068 |
| Profil | Dynaxer HP4 |
| Indeks nosivosti | 84 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 7700 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Viking |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 165 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | T |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | AllSeasonContact |
| Indeks nosivosti | 79 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 5900 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 14 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/914530 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Uniroyal |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| eprel_qr | https://www.contimediacenter.com/eulabel/en/03631590000 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Semperit |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | V |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | AllSeason-Grip |
| Indeks nosivosti | 92 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 7500 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 02-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.