kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljna guma
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | T |
| Nivo buke u dB | 069 |
| Profil | Qudraxer 2 |
| Indeks nosivosti | 84 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 7390 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 069 |
| Profil | Quadraxer 3 |
| Indeks nosivosti | 91 |
| Nivo buke | A |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 8500 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Orium |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | - |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Zimska |
| Indeks brzine | R |
| Nivo buke u dB | 073 |
| Profil | Winter 201 |
| Indeks nosivosti | 102 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 10300 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar tyres |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Zimska |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Winter |
| Indeks nosivosti | 95 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 9600 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Fulda |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 155 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Sve sezone |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Zimska |
| Indeks brzine | V |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 070 |
| Profil | PILOT ALPIN PA4 |
| Indeks nosivosti | 95 |
| Nivo buke | 2 |
| Godina proizvodnje | 2017 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | E |
| Težina | 9700 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Zimska |
| Godina proizvodnje | 2019 |
| Težina | 7100 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 215 |
| Visina gume [%] | 75 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Godina proizvodnje | 2018 |
| Težina | 15700 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Pirelli |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | W |
| Specifikacija gume | * |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | P ZERO |
| Indeks nosivosti | 91 |
| Nivo buke | 2 |
| Godina proizvodnje | 2017 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | E |
| Težina | 10173 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
Prianjanje
- Usavršena zimska smeša na bazi silike omogućava da pneumatik Eskimo S3+ ostane mekan i savitljiv na niskim temperaturama, čime se postiže bolje prianjanje i upravljanje. Simbol snežne pahuljice ukazuje na to da ovaj pneumatik ispunjava stroge standarde koji se tiču performansi propisanih za zimske gume.
Kočenje
- Eskimo S3+ koristi specijalnu smolu koja obezbeđuje bolje prianjanje i kraći zaustavni put prilikom kočenja na mokrim putevima. Dezen gazećeg sloja odlikuje veći broj rubova koji dodatno poboljšavaju vuču.
Akvaplaning
- Usmereni dezen sa širokim kanalima gazećeg sloja efikasno raspršuje vodu i bljuzgavicu, smanjujući rizik od akvaplaninga.
Dobra kilometraža
- Sava Eskimo S3+ ima duži vek trajanja i tako štedi vaš novac. Konstrukcija gume omogućava ravnomerno habanje po celoj površini. Izdržljiva smeša gazećeg sloja znači da se ovim pneumatikom može preći više kilometara.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 14 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/612530 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 068 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | E |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar tyres |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Godina proizvodnje | 2017 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Godina proizvodnje | 2017 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 165 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 14 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | T |
| Profil | Quadraxer 3 |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Težina | 7500 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Dunlop |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 165 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 14 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/611880 |
| Sezona | Sve sezone |
| Nivo buke u dB | 69 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar tyres |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 185 |
| Visina gume [%] | 75 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | R |
| Nivo buke u dB | 073 |
| Profil | CargoSpeedEVO |
| Indeks nosivosti | 104/102 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2022 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 11800 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 01-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.