kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljna guma
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Duraturn TP |
| Vrsta vozila | Kamioni i autobusi |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 75 |
| Prečnik gume | 17.5 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | L |
| Specifikacija gume | 18 PR |
| Profil | Y 203 |
| Indeks nosivosti | 132/130 |
| Težina | 35000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 215 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Specifikacija gume | FR-zaštita felne |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | PremiumContact 6 |
| Indeks nosivosti | 87 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2023 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 9100 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 215 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Prečnik gume | 16 |
| eprel_qr | http://www.contimediacenter.com/eulabel/en/04430830000 |
| Sezona | Sve sezone |
| Nivo buke u dB | 73 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | R |
| Nivo buke u dB | 073 |
| Profil | Agilis CrossClimate |
| Indeks nosivosti | 104/102 |
| Nivo buke | 2 |
| Godina proizvodnje | 2020 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 11200 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 068 |
| Profil | PRIMACY 5 ENERGY |
| Indeks nosivosti | 92 |
| Nivo buke | A |
| Godina proizvodnje | 2026 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | A |
| Težina | 8500 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Semperit |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Zimska |
| Indeks brzine | V |
| Specifikacija gume | FR |
| Specifikacija gume | XL |
| Profil | SPEED-GRIP 5 |
| Indeks nosivosti | 95 |
| Godina proizvodnje | 2022 |
| Težina | 10100 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
Dizajn novog pneumatika ispunjava zahteve korisnika, pružanjem optimalne bezbednosti, smanjuje otpor kotrljanja i time poboljšava energetsku efikasnost i povećava dugovečnost pneumatika.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 265 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | Y |
| Specifikacija gume | N0 |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | LATITUDE SPORT 3 |
| Indeks nosivosti | 110 |
| Nivo buke | 2 |
| Godina proizvodnje | 2018 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 14900 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Sve sezone |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Fulda |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 215 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 17 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/652308 |
| Sezona | Sve sezone |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Uniroyal |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Sve sezone |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 69 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Uniroyal |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar tyres |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Zimska |
| Indeks brzine | V |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 073 |
| Profil | SUV WINTER |
| Indeks nosivosti | 109 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 15500 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Uniroyal |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 15 |
| eprel_qr | https://www.contimediacenter.com/eulabel/en/04702530000 |
| Sezona | Zimska |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Dunlop |
| Vrsta vozila | Run On Flat |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Zimska |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Semperit |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 215 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | T |
| Specifikacija gume | 8 PR |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | VAN-LIFE 3 |
| Indeks nosivosti | 109/107 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 13100 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Sava |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | V |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 071 |
| Profil | ALL WEATHER |
| Indeks nosivosti | 107 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 12400 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Michelin |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | W |
| Nivo buke u dB | 069 |
| Profil | PRIMACY 4+ |
| Indeks nosivosti | 94 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2023 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 9500 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Mitas Agro |
| Težina | 8000 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Viking |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 73 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Letnja |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 215 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | T |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Transpro 4S |
| Indeks nosivosti | 109/107 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2024 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 13500 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 29-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.