kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljna guma
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Letnja |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Uniroyal |
| Vrsta vozila | Run On Flat |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Viking |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Sve sezone |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 60 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | T-Gum |
| Vrsta vozila | Unutrašnje |
| Širina gume [mm] | 26.5 |
| Prečnik gume | 25 |
| Sezona | Sve sezone |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Tigar tyres |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 18 |
| eprel_qr | https://eprel.ec.europa.eu/qr/411659 |
| Sezona | Sve sezone |
| Nivo buke u dB | 068 |
| Prianjanje | D |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Seha |
| Vrsta vozila | Poljoprivredno vozilo |
| Širina gume [mm] | 7.50 |
| Prečnik gume | 16 |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 70 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Nexen |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 215 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 275 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Visina gume [%] | 75 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 73 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 245 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | W |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 069 |
| Profil | Quadraxer 2 |
| Indeks nosivosti | 99 |
| Nivo buke | 1 |
| Godina proizvodnje | 2021 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 10300 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 27-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 195 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Sve sezone |
| Nivo buke u dB | 72 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Orium |
| Vrsta vozila | 4x4 |
| Širina gume [mm] | 255 |
| Visina gume [%] | 45 |
| Prečnik gume | 20 |
| Sezona | Letnja |
| Indeks brzine | W |
| Specifikacija gume | XL |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | 701 SUV |
| Indeks nosivosti | 101 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2025 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 14200 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 27-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | West Lake |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 75 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Težina | 6000 g |
> Odlična trakcija na snegu i performanse kočenja
Džepovi u blokovima šare skupljaju sneg i poboljšavaju unutrašnje zaključavanje šare na snegu i povećavaju trakciju na snegu. Pored toga zarezi imaju brojne ivice prijanjanja za odlične performanse kočenja na snegu.
> Optimalna bezbednost pri akvaplaningu
Široki poprečni žlebovi u ramenu i obodni žlebovi poboljšavaju rasipanje vode i optimizuju bezbednost pri akvaplaningu.
> Puno pređenih kilometara
Preko ravne konture pneumatika pritisak se ujednačeno distribuira na tlo, što daje više pređenih kilometara.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Viking |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 70 |
| Prečnik gume | 15 |
| eprel_qr | https://www.contimediacenter.com/eulabel/en/04701790000 |
| Sezona | Zimska |
| Nivo buke u dB | 73 |
| Prianjanje | C |
| Ušteda goriva | E |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | V |
| Specifikacija gume | SSR |
| Specifikacija gume | XL |
| Profil | AllSeasonContact 2 |
| Indeks nosivosti | 94 |
| Godina proizvodnje | 2023 |
| Težina | 10100 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 27-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Viking |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 235 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 15 |
| Sezona | Sve sezone |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Uniroyal |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 40 |
| Prečnik gume | 18 |
| Sezona | Sve sezone |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Continental |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 175 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 17 |
| Sezona | Sve sezone |
| Indeks brzine | H |
| Nivo buke u dB | 070 |
| Profil | AllSeasonContact |
| Indeks nosivosti | 87 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2023 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | B |
| Težina | 7500 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 27-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.
| Kategorija | Spoljna guma |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 225 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 067 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Barum |
| Vrsta vozila | Putničko |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 55 |
| Prečnik gume | 19 |
| Sezona | Letnja |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Goodyear |
| Vrsta vozila | Stari DOT |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 50 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Letnja |
| Nivo buke u dB | 71 |
| Godina proizvodnje | 2020 |
| Prianjanje | A |
| Ušteda goriva | C |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Spoljna guma |
| Proizvodjač | Kleber |
| Vrsta vozila | Dostavno vozilo |
| Širina gume [mm] | 205 |
| Visina gume [%] | 65 |
| Prečnik gume | 16 |
| Sezona | Zimska |
| Indeks brzine | T |
| Nivo buke u dB | 072 |
| Profil | Transalp 2 |
| Indeks nosivosti | 107 |
| Nivo buke | B |
| Godina proizvodnje | 2023 |
| Prianjanje | B |
| Ušteda goriva | D |
| Težina | 12700 g |
Robu možete preuzeti lično u našoj prodavnici na adresi Bulevar JNA 33a, 27-04-2026 od 15:30 do 18:00 časova, ili će istog dana biti poslata kurirskom službom ako je odabrana opcija dostave.
Proizvod je dostupan, ali se uvozi, pa u retkim slučajevima može doći do manjeg kašnjenja u isporuci.