kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljašnjost
Spoljašnjost
- Folije za stakla (8)
- Pletenica auspuha (16)
- Okviri za tablice za motore (1)
- Izduvni sistem (62)
- Univerzalne lajsne (1)
- Folije (2)
- Hromirana oprema (1)
- Univerzalni filteri (16)
- Antene (34)
- Amblemi i nalepnice (43)
- Štitnici za vrata i branike (90)
- Okviri za tablice (121)
- BMW tjuning (43)
- Čep za gorivo i gas (9)
- Razno (42)
- Delovi amortizera haube (9)
Plasticne zabice za tablicu - 4kom
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 11 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 100 g |
| Kategorija | Folije za stakla |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 100 g |
| Kategorija | Folije za stakla |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 100 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 20 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 20 g |
Efikasno štiti vrata od ogrebotina, udaraca i manjih oštećenja u svakodnevnoj upotrebi, posebno na uskim parking mestima. Diskretan dizajn omogućava da se uklopi uz izgled vozila bez narušavanja estetike.
Jednostavna montaža omogućava brzo postavljanje bez potrebe za dodatnim alatima.
Zaštita od ogrebotina i oštećenja
Fleksibilan i izdržljiv materijal
Diskretan i praktičan dizajn
Otpornost na spoljne uticaje
Jednostavna i brza montaža
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 50 g |
Efikasno štiti vrata od ogrebotina, udaraca i manjih oštećenja u svakodnevnoj upotrebi, posebno na uskim parking mestima. Diskretan dizajn omogućava da se uklopi uz izgled vozila bez narušavanja estetike.
Jednostavna montaža omogućava brzo postavljanje bez potrebe za dodatnim alatima.
Zaštita od ogrebotina i oštećenja
Fleksibilan i izdržljiv materijal
Diskretan i praktičan dizajn
Otpornost na spoljne uticaje
Jednostavna i brza montaža
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 50 g |
Efikasno štiti vrata od ogrebotina, udaraca i manjih oštećenja u svakodnevnoj upotrebi, posebno na uskim parking mestima. Diskretan dizajn omogućava da se uklopi uz izgled vozila bez narušavanja estetike.
Jednostavna montaža omogućava brzo postavljanje bez potrebe za dodatnim alatima.
Zaštita od ogrebotina i oštećenja
Fleksibilan i izdržljiv materijal
Diskretan i praktičan dizajn
Otpornost na spoljne uticaje
Jednostavna i brza montaža
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 30 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 360 g |
Zaštitni odbojnici za vrata PROVIDNI, 2 komada 65cm dužine. Jednostavna montaža i demontaža Tokom demontaže, lepak se lako uklanja bez ostavljanja tragova nakon uklanjanja zaštitnika.
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 46 g |
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 58 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 30 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 186 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 186 g |
| Kategorija | Antene |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 98 g |
| Kategorija | Okviri za tablice za motore |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 60 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 20 g |
Štiti ivice vrata vašeg automobila i smanjuje štetu na drugim vozilima prilikom
ulaska i izlaska iz vozila. Odbojnik je opremljen reflektorima, katadiopterima, "mačijim okom", što ga čini vidljivim i po mraku,
smanjujući verovatnoću udara u otvorena vrata vašeg automobila po mraku.
Pakovanje: 2 komada crno crveni katadiopter
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 37 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 180 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 178 g |
Univerzalni nosač za registarske tablice dizajniran je za čvrsto i pouzdano pričvršćivanje tablica na vozilu. Zahvaljujući praktičnom i univerzalnom sistemu montaže, lako se postavlja i odgovara većini standardnih registarskih tablica.
Izrađen je od kvalitetnih materijala otpornih na mehaničke i termičke uticaje koji se mogu javiti tokom vožnje, što obezbeđuje dugotrajnost i stabilnost. Ovaj nosač omogućava da tablica uvek bude sigurno postavljena i dobro vidljiva, bez rizika od pomeranja ili oštećenja.
Prednosti proizvoda:
-
Univerzalno i jednostavno pričvršćivanje
-
Stabilna i pouzdana montaža registarskih tablica
-
Izrađen od materijala otpornih na mehaničke i termičke uticaje
-
Dugotrajan i praktičan za upotrebu
-
Pogodan za sve tipove vozila sa standardnim dimenzijama tablica
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 203 g |
Univerzalni nosač za registarske tablice dizajniran je za čvrsto i pouzdano pričvršćivanje tablica na vozilu. Zahvaljujući praktičnom i univerzalnom sistemu montaže, lako se postavlja i odgovara većini standardnih registarskih tablica.
Izrađen je od kvalitetnih materijala otpornih na mehaničke i termičke uticaje koji se mogu javiti tokom vožnje, što obezbeđuje dugotrajnost i stabilnost. Ovaj nosač omogućava da tablica uvek bude sigurno postavljena i dobro vidljiva, bez rizika od pomeranja ili oštećenja.
Prednosti proizvoda:
-
Univerzalno i jednostavno pričvršćivanje
-
Stabilna i pouzdana montaža registarskih tablica
-
Izrađen od materijala otpornih na mehaničke i termičke uticaje
-
Dugotrajan i praktičan za upotrebu
-
Pogodan za sve tipove vozila sa standardnim dimenzijama tablica
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 231 g |
Univerzalni nosač za registarske tablice dizajniran je za čvrsto i pouzdano pričvršćivanje tablica na vozilu. Zahvaljujući praktičnom i univerzalnom sistemu montaže, lako se postavlja i odgovara većini standardnih registarskih tablica.
Izrađen je od kvalitetnih materijala otpornih na mehaničke i termičke uticaje koji se mogu javiti tokom vožnje, što obezbeđuje dugotrajnost i stabilnost. Ovaj nosač omogućava da tablica uvek bude sigurno postavljena i dobro vidljiva, bez rizika od pomeranja ili oštećenja.
Prednosti proizvoda:
-
Univerzalno i jednostavno pričvršćivanje
-
Stabilna i pouzdana montaža registarskih tablica
-
Izrađen od materijala otpornih na mehaničke i termičke uticaje
-
Dugotrajan i praktičan za upotrebu
-
Pogodan za sve tipove vozila sa standardnim dimenzijama tablica
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 206 g |