kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljašnjost
Spoljašnjost
- Folije za stakla (8)
- Pletenica auspuha (16)
- Okviri za tablice za motore (1)
- Izduvni sistem (62)
- Univerzalne lajsne (1)
- Folije (2)
- Hromirana oprema (1)
- Univerzalni filteri (16)
- Antene (34)
- Amblemi i nalepnice (43)
- Štitnici za vrata i branike (90)
- Okviri za tablice (121)
- BMW tjuning (43)
- Čep za gorivo i gas (9)
- Razno (42)
- Delovi amortizera haube (9)
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Čep za gorivo i gas |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 15 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Razno |
| Proizvodjač | AF |
| Težina | 90 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 6 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 10 g |
| Kategorija | Razno |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 48 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 310 g |
| Kategorija | Čep za gorivo i gas |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 38 g |
Univerzalan i fleksibilan, pogodan je za različite vrste vozila, pružajući praktično rešenje za zamenu oštećenih ili izgubljenih poklopaca goriva. Idealan je kao hitna zamena, omogućavajući sigurno zatvaranje rezervoara dok ste u pokretu.
| Kategorija | Čep za gorivo i gas |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Čep za gorivo i gas |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 36 g |
| Kategorija | Amblemi i nalepnice |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 20 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 328 g |
Filter za Gorivo – Dizel
Univerzalni filter za gorivo namenjen je za dizel i predstavlja efikasan način za održavanje optimalnog rada vaših vozila. Ovaj filter je dizajniran da se uklopi u različite aplikacije, čineći ga izuzetno praktičnim dodatkom za sve ljubitelje motorizovanih vozila.
Karakteristike
- Kompatibilnost: Pogodan za većinu automobila, motocikala, skutera, mopeda, kosilica i dizelskih motora.
Prednosti
- Poboljšana efikasnost: Ovaj filter pomaže u održavanju čistog goriva, čime se osigurava bolji rad motora i produžava njegov vek trajanja.
- Jednostavna instalacija: Laka montaža čini ga idealnim za samostalne popravke i zamene.
Filter za gorivo za dizel je neophodan deo opreme za sve vozače koji žele da obezbede pouzdanu i efikasnu funkcionalnost svojih vozila.
| Kategorija | Univerzalni filteri |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 20 g |
Filter za Gorivo – Benzin
Univerzalni filter za gorivo namenjen je za benzin i predstavlja efikasan način za održavanje optimalnog rada vaših vozila. Ovaj filter je dizajniran da se uklopi u različite aplikacije, čineći ga izuzetno praktičnim dodatkom za sve ljubitelje motorizovanih vozila.
Karakteristike
- Kompatibilnost: Pogodan za većinu automobila, motocikala, skutera, mopeda, kosilica i benzinskih motora.
- Prečnik creva: Kompatibilan je sa crevima za benzin unutrašnjeg prečnika 6 mm i 8 mm, što omogućava lako povezivanje.
Prednosti
- Poboljšana efikasnost: Ovaj filter pomaže u održavanju čistog goriva, čime se osigurava bolji rad motora i produžava njegov vek trajanja.
- Jednostavna instalacija: Laka montaža čini ga idealnim za samostalne popravke i zamene.
Filter za gorivo za benzin je neophodan deo opreme za sve vozače koji žele da obezbede pouzdanu i efikasnu funkcionalnost svojih vozila.
| Kategorija | Univerzalni filteri |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 46 g |