kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Spoljašnjost
Spoljašnjost
- Folije za stakla (8)
- Pletenica auspuha (16)
- Okviri za tablice za motore (1)
- Izduvni sistem (62)
- Univerzalne lajsne (1)
- Folije (2)
- Hromirana oprema (1)
- Univerzalni filteri (16)
- Antene (34)
- Amblemi i nalepnice (43)
- Štitnici za vrata i branike (90)
- Okviri za tablice (121)
- BMW tjuning (43)
- Čep za gorivo i gas (9)
- Razno (42)
- Delovi amortizera haube (9)
| Kategorija | Antene |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 70 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 328 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 328 g |
Armoured Protector, zaštitnici rubova vrata sa ugrađenim mehanizmom za klikanje - 2 x 65 cm - Crni
Meka plastika sa čeličnom jezgrom
Montaža bez upotrebe lepka
Može se lako saviti i iseći na željenu veličinu
Štite karoseriju i lak od sitnih slučajnih dodira vrata sa garažom, parkiranim vozilima ili drugim preprekama
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 165 g |
| Kategorija | Antene |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 132 g |
| Kategorija | Antene |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 75 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 200 g |
| Kategorija | Antene |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 124 g |
| Kategorija | Antene |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Antene |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 220 g |
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | CARTECH |
| Težina | 56 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 331 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 328 g |
Runner, set od 4 samolepljiva zaštitnika za vrata
Set od 4 samolepljiva zaštitnika za vrata
Dimenzije: 115 mm
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 55 g |
Zaštitni odbojnici za vrata hrom boja, 4 komada 2x87cm i 2x67cm dužine. Jednostavna montaža i demontaža Tokom demontaže, lepak se lako uklanja bez ostavljanja tragova nakon uklanjanja zaštitnika.
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 130 g |
Zaštitni odbojnici za vrata hrom boja, 4 komada 2x87cm i 2x67cm dužine. Jednostavna montaža i demontaža Tokom demontaže, lepak se lako uklanja bez ostavljanja tragova nakon uklanjanja zaštitnika.
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 205 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 331 g |
| Kategorija | Antene |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 67 g |
| Kategorija | Okviri za tablice |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 390 g |
Knock-out, set od 4 samolepljiva zaštitnika za vrata
Set od 4 samolepljiva zaštitnika za vrata
Dimenzije: 98+50 mm
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 50 g |
Protector, samolepljivi zaštitnici rubova vrata - Crni
Samolepljivi zaštitnici rubova vrata
Dimenzije: 650 mm
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 95 g |
Efikasno štiti vrata od ogrebotina, udaraca i manjih oštećenja u svakodnevnoj upotrebi, posebno na uskim parking mestima. Diskretan dizajn omogućava da se uklopi uz izgled vozila bez narušavanja estetike.
Jednostavna montaža omogućava brzo postavljanje bez potrebe za dodatnim alatima.
Zaštita od ogrebotina i oštećenja
Fleksibilan i izdržljiv materijal
Diskretan i praktičan dizajn
Otpornost na spoljne uticaje
Jednostavna i brza montaža
| Kategorija | Štitnici za vrata i branike |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 350 g |
| Kategorija | Antene |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 78 g |