kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Samolepljive trake
Samolepljive trake
- Drukalice (18)
- Crevo za gorivo i prateći delovi (41)
- Metalne šelne (19)
- Centaralne brave i prateći delovi (5)
- Obavezna oprema (96)
- Oprema (11)
- Alat (424)
- Garažna oprema (92)
- Pumpe i kompresori za gume (94)
- Setovi za reparaciju (6)
- Kanisteri za gorivo i oprema (77)
- Punjači akumulatora i oprema (14)
- Rukavice (1)
- Kutije za alat (1)
- Samolepljive trake (56)
- Tahografi i prateći delovi (1)
- Levak za gorivo (34)
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 48 g |
Otporna na habanje i spoljne uticaje, omogućava dugotrajnu primenu kako u auto-industriji, tako i u domaćinstvu i radionici. Fleksibilna struktura olakšava postavljanje i prilagođavanje različitim površinama.
Snažno i pouzdano prijanjanje
Otpornost na habanje i spoljne uticaje
Fleksibilna i jednostavna za upotrebu
Pogodna za širok spektar primena
Dug vek trajanja
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 20 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 46 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 68 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 63 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 96 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 71 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 300 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 41 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 85 g |
Otporna na habanje i spoljne uticaje, omogućava dugotrajnu primenu kako u auto-industriji, tako i u domaćinstvu i radionici. Fleksibilna struktura olakšava postavljanje i prilagođavanje različitim površinama.
Snažno i pouzdano prijanjanje
Otpornost na habanje i spoljne uticaje
Fleksibilna i jednostavna za upotrebu
Pogodna za širok spektar primena
Dug vek trajanja
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 20 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 60 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 60 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 91 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 131 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 77 g |
Otporna na habanje i spoljne uticaje, omogućava dugotrajnu primenu kako u auto-industriji, tako i u domaćinstvu i radionici. Fleksibilna struktura olakšava postavljanje i prilagođavanje različitim površinama.
Snažno i pouzdano prijanjanje
Otpornost na habanje i spoljne uticaje
Fleksibilna i jednostavna za upotrebu
Pogodna za širok spektar primena
Dug vek trajanja
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 20 g |
Širokog spektra upotrebe, gumena lepljiva traka brenda 4CARS, nazvan "ALIGATOR", može se koristiti kako unutar, tako i izvan objekata, u kući i u industriji. Traka dolazi u crnoj boji i dimenzijama: širina 48mm x 10m.
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | 4CARS |
| Težina | 150 g |
Gumena lepljiva traka 4CARS marke ALLIGATOR ima široku primenu kako u unutrašnjosti tako i spolja, u domaćinstvu i industriji. Traka je sive boje i dimenzija: širina 48 mm x dužina 10 m.
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | 4CARS |
| Težina | 150 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 112 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 155 g |
Otporna na habanje i spoljne uticaje, omogućava dugotrajnu primenu kako u auto-industriji, tako i u domaćinstvu i radionici. Fleksibilna struktura olakšava postavljanje i prilagođavanje različitim površinama.
Snažno i pouzdano prijanjanje
Otpornost na habanje i spoljne uticaje
Fleksibilna i jednostavna za upotrebu
Pogodna za širok spektar primena
Dug vek trajanja
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 18 g |
Univerzalna tehnička traka DUCK TAPE
Dizajnirano za popravku: plastika, svih vrsta gumenih elemenata, creva, dušeka, cerada, šatora. Otporana na kidanje. Izrađena od fleksibilne plastike. Otporana na mehanička oštećenja.
Dimenzija: 11metara x 50mm x 1.9mm
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 177 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 203 g |