kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Putovanje
Putovanje
- Cerade za kosačice (3)
- Cerade za baštensku opremu (3)
- Cerade za trotinete (1)
- Cerade za motorne sanke (3)
- Cerade za radne mašine (3)
- Cerade za prikolice (1)
- Cerade za kamp kućice (9)
- Zaštita šoferšajbne leto/zima (16)
- Oprema za prikolice (76)
- Kamperska oprema (44)
- Kamere i prateći delovi (19)
- Leto (4)
- Zima (56)
- Trake i španeri (69)
- Utičnice i punjači (21)
- Zaštita od sunca (89)
- Proizvodi za pakovanje (1)
- Cerade protiv grada (27)
- Cerade za vozila (122)
- Cerade za motocikle (39)
- Cerade za Quad (4)
- Cerada za bicikle (13)
- Merni uređaji (40)
- Lampe (13)
- Razno (21)
Adapter za utičnicu prikolice 7/13 pin. Omogućava povezivanje prikolice sa 13-pinskom utičnicom na automobil sa 7-pinskom utičnicom. Ovaj adapter je vrlo jednostavan za montažu i omogućava stalnu vezu električnih instalacija između prikolice i automobila. Proizvod omogućava korišćenje različitih tipova prikolica bez potrebe za komplikovanim izmenama na vozilu.
Ovaj adapter je savršeno rešenje za sve koji koriste prikolice i žele jednostavno povezivanje bez potrebe za složenim instalacijama. Omogućava vam da spojite 13-pinsku utičnicu prikolice na automobil sa 7-pinskom utičnicom. Laka montaža i pouzdano električno povezivanje garantuju sigurnost na putu. Idealno je rešenje za različite vrste prikolica, čineći vaše putovanje lakšim i praktičnijim.
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 70 g |
| Kategorija | Zima |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 250 g |
| Kategorija | Razno |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 1080 g |
| Kategorija | Zima |
| Proizvodjač | POLCAR AD |
| Težina | 200 g |
PVC poklopac za vučnu kuglu
Sa zadržavajućim prstenom i kaišem
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 85 g |
| Kategorija | Zima |
| Proizvodjač | Kegel Blazusiak Trade |
| Težina | 42 g |
| Kategorija | Lampe |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 170 g |
- Trajan i vodootporan
- Izrađen od spunbond materijala presvučenog polietilenom
- Štiti sedište bicikla od atmosferskih padavina i štetnog dejstva sunca (UV zračenja)
- Ima praktičnu elastičnu traku koja sprečava klizanje pokrivača tokom jakog vetra
- Jednostavan za montažu - dovoljno je staviti pokrivač na čisto sedište bicikla na način prikazan na fotografijama
- Dodatna petlja postavljena na zadnjem delu pokrivača omogućava njegovo sklapanje i praktično skladištenje
- Izrađen u praktičnoj pepeljastoj boji
| Kategorija | Cerada za bicikle |
| Proizvodjač | Kegel Blazusiak Trade |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Zima |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 40 g |
| Kategorija | Zima |
| Proizvodjač | POLCAR AD |
| Težina | 240 g |
| Kategorija | Zima |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 463 g |
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 300 g |
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 206 g |
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 200 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 40 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 40 g |
| Kategorija | Razno |
| Proizvodjač | Kerry |
| Težina | 234 g |
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 170 g |
Namena: Dizajniran za osiguranje tereta u prtljažniku ili na krovu vozila. Traka za teret može se koristiti i za različite kućne potrebe, kao što su držanje ili osiguranje predmeta kao što su kutije, nameštaj, paketi i drugo. Glavne karakteristike: Tip - webbing (traka); sastoji se od dva dela; dužina trake - 5 metara; širina - 25 mm; boja trake - crna; kopča - mehanizam za zatezanje; kuke - 2 komada, metalne, duple; u paketu se nalazi: 1 traka za teret.
| Kategorija | Trake i španeri |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 357 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 80 g |
| Kategorija | Oprema za prikolice |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 70 g |
| Kategorija | Zaštita od sunca |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 200 g |
| Kategorija | Utičnice i punjači |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 200 g |