kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Oprema
Oprema
- Drukalice (18)
- Crevo za gorivo i prateći delovi (42)
- Metalne šelne (19)
- Centaralne brave i prateći delovi (5)
- Obavezna oprema (96)
- Oprema (11)
- Alat (424)
- Garažna oprema (92)
- Pumpe i kompresori za gume (94)
- Setovi za reparaciju (6)
- Kanisteri za gorivo i oprema (77)
- Punjači akumulatora i oprema (14)
- Rukavice (1)
- Kutije za alat (1)
- Samolepljive trake (56)
- Tahografi i prateći delovi (1)
- Levak za gorivo (35)
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 8 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 16 g |
Polietilenske rukavice visoke gustine (HDPE) za jednokratnu upotrebu, sa najširom mogućom primenom kada želite da vam ruke ostanu čiste i suve. Dolaze u pakovanju od 50 komada.
| Kategorija | Rukavice |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 93 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 41 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 20 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 56 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 100 g |
| Kategorija | Levak za gorivo |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 30 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 39 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 100 g |
| Kategorija | Levak za gorivo |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 90 g |
| Kategorija | Levak za gorivo |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 110 g |
Set levaka za sipanje tečnosti – 4 kom (crveni)
Praktičan set od 4 levka različitih dimenzija, namenjen za lako i precizno sipanje raznih tečnosti bez prosipanja. Idealan je za upotrebu u automobilima, garaži, radionici, domaćinstvu i industriji.
Levkovi su izrađeni od kvalitetne plastike, otporne na ulja, gorivo i druge tečnosti, sa uskim izlazima koji omogućavaju precizno točenje i u teško dostupna mesta. Različite veličine omogućavaju univerzalnu primenu u zavisnosti od potrebe.
Karakteristike proizvoda:
-
Set sadrži 4 levka različitih veličina
-
Omogućavaju čisto i precizno sipanje bez prosipanja
-
Pogodni za ulje, gorivo, rashladnu tečnost i druge tečnosti
-
Otporna i lagana plastična izrada
-
Jednostavni za upotrebu i čišćenje
-
Boja: crvena
Neophodan alat u svakoj garaži ili radionici, koji štedi vreme i sprečava nepotrebno prljanje i gubitak tečnosti.
| Kategorija | Levak za gorivo |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 110 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 60 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 28 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 30 g |
Srafciger sa ravnom glavom - 0,6x3x75 mm Hrom-vanadijum čelik.
Idealan je za precizne poslove montaže i popravke kako u profesionalnim radionicama, tako i za kućne majstore.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 35 g |
| Kategorija | Levak za gorivo |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 90 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 46 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 90 g |
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 68 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 75 g |
Spojka omogućava sigurno povezivanje fleksibilnih creva uz očuvanje zaptivnosti. Za postizanje trajnog spoja, preporučuje se upotreba steznih prstenova na naslonjenim crevima.
U ponudi imamo spojke različitih prečnika, od FI 8 mm do FI 80 mm, sa debljinom zidova od 2 mm. Izrađene su od aluminijuma, što garantuje dugotrajan rad i pouzdanu primenu u različitim industrijskim i tehničkim uslovima.
| Kategorija | Crevo za gorivo i prateći delovi |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 20 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 63 g |