kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Oprema
Oprema
- Drukalice (18)
- Crevo za gorivo i prateći delovi (42)
- Metalne šelne (19)
- Centaralne brave i prateći delovi (5)
- Obavezna oprema (96)
- Oprema (11)
- Alat (424)
- Garažna oprema (92)
- Pumpe i kompresori za gume (94)
- Setovi za reparaciju (6)
- Kanisteri za gorivo i oprema (77)
- Punjači akumulatora i oprema (14)
- Rukavice (1)
- Kutije za alat (1)
- Samolepljive trake (56)
- Tahografi i prateći delovi (1)
- Levak za gorivo (35)
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 395 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 383 g |
Pogodan za žice od 0,5 do 4 mm².
Uključen rezač žica.
Podesiva dužina skidanja izolacije.
Dimenzije: 170 mm
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 195 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 370 g |
Posuda za ispuštanje ulja – 8L, sa ručkama
Čvrsta i praktična posuda zapremine 8 litara, namenjena za sakupljanje motornog ulja i drugih tečnosti tokom servisiranja vozila. Pogodna je za profesionalnu upotrebu u auto-radionicama, ali i za kućne garaže i hobi majstore.
Karakteristike i prednosti:
- Kapacitet: 8 litara
- Izrađena od kvalitetne, otporne plastike
- Širok otvor za sigurno i precizno ispuštanje bez prosipanja
- Dve integrisane ručke za lako nošenje i pražnjenje
- Stabilna konstrukcija otporna na deformacije
- Jednostavno održavanje i višekratna upotreba
Namena:
- Ispuštanje motornog i menjačkog ulja
- Sakupljanje rashladne tečnosti i ostalih servisnih fluida
- Automobili, motocikli, laka komercijalna vozila i mašine
Neophodan alat za uredan i efikasan servis, koji omogućava siguran rad bez nereda i gubitka tečnosti.
| Kategorija | Garažna oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 730 g |
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 284 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 520 g |
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 340 g |
| Kategorija | Setovi za reparaciju |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 63 g |
Ručno pumpanje s maksimalnim pritiskom od 11 BAR (160 PSI) nudi visoku snagu i efikasnost. Opremljena je crijevom dužine 68 cm, što omogućava lako i udobno pumpanje. U paketu se nalaze 3 adaptera, koji su praktično smešteni u poseban prostor za odlaganje, kako bi sve bilo organizovano. Sa visinom od 590 mm i prečnikom od 32 mm, ova pumpa je jednostavna za korišćenje i čuvanje, idealna za domaću i vanjsku upotrebu.
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 640 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 526 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 330 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 370 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 370 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 234 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 590 g |
| Kategorija | Setovi za reparaciju |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 62 g |
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 1000 g |
Nožna pumpa napravljena od kvalitetnog materijala, dobre završne obrade. Poseduje manometar za očitavanje pritiska.
| Kategorija | Pumpe i kompresori za gume |
| Proizvodjač | Bottari |
| Težina | 900 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 50 g |
Fleksibilna konstrukcija omogućava jednostavno korišćenje i prilagođavanje različitim situacijama na putu. Kompaktno je i lako za odlaganje, što ga čini praktičnim dodatkom za svako vozilo.
Visoka nosivost i pouzdanost
Izdržljivi materijali otporni na opterećenje
Jednostavna i brza upotreba
Kompaktno i praktično za skladištenje
Pogodno za sve tipove vozila
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 600 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 570 g |
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 866 g |