kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Oprema
Oprema
- Drukalice (18)
- Crevo za gorivo i prateći delovi (42)
- Metalne šelne (19)
- Centaralne brave i prateći delovi (5)
- Obavezna oprema (96)
- Oprema (11)
- Alat (424)
- Garažna oprema (92)
- Pumpe i kompresori za gume (94)
- Setovi za reparaciju (6)
- Kanisteri za gorivo i oprema (77)
- Punjači akumulatora i oprema (14)
- Rukavice (1)
- Kutije za alat (1)
- Samolepljive trake (56)
- Tahografi i prateći delovi (1)
- Levak za gorivo (35)
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 123 g |
| Kategorija | Obavezna oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 500 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 116 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 114 g |
Otporna na habanje i spoljne uticaje, omogućava dugotrajnu primenu kako u auto-industriji, tako i u domaćinstvu i radionici. Fleksibilna struktura olakšava postavljanje i prilagođavanje različitim površinama.
Snažno i pouzdano prijanjanje
Otpornost na habanje i spoljne uticaje
Fleksibilna i jednostavna za upotrebu
Pogodna za širok spektar primena
Dug vek trajanja
| Kategorija | Samolepljive trake |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 20 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 250 g |
Carlife plamenik na plin sa piezo paljenjem, max. temperatura 1300˚C, potrošnja goriva 95g/h, mlaznica: Ø - 19 mm, dužina - 68 mm, sa keramičkom zaštitom.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 143 g |
| Kategorija | Kanisteri za gorivo i oprema |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 390 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 70 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 200 g |
Vakumski alat za izvlačenje udubljenja bez oštećenja laka
Praktičan vakumski alat namenjen je brzom i jednostavnom uklanjanju manjih udubljenja na karoseriji vozila, bez potrebe za farbanjem ili složenim alatima. Idealan je za samostalnu upotrebu, ali i kao dodatna oprema u auto-radionicama.
Karakteristike:
- Vakumska gumena baza za snažno prijanjanje na ravne i glatke površine
- Mehanizam za lako povlačenje bez oštećenja laka
- Pogodan za lim, staklo i druge glatke površine
- Jednostavna upotreba bez posebnog znanja
- Kompaktan i lagan, jednostavan za skladištenje
Primena:
- uklanjanje manjih udubljenja na vratima, haubi i blatobranima
- rad na automobilima, kombijima i motociklima
- pomoćni alat u auto-servisima i limarskim radionicama
Efikasno rešenje za brze korekcije karoserije koje štedi vreme i troškove popravke.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CAR 888 ACCESSORIES |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 210 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 320 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 190 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 220 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 130 g |
| Kategorija | Tahografi i prateći delovi |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 80 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Mölder |
| Težina | 318 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 350 g |
| Kategorija | Oprema |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 172 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 366 g |
Kombinovani ključ - 23 mm DIN 3113 A. Hrom-vanadijum čelik.
Jednostruki paket sa plastičnom vešalicom.
Ovaj kombinovani ključ je izrađen od visokokvalitetnog hrom-vanadijum čelika u skladu sa DIN 3113 A standardom. Odličan je za različite popravke i održavanja kako u profesionalnim, tako i u kućnim radionicama. Pakovanje sa plastičnom vešalicom omogućava jednostavno skladištenje i organizaciju alata.
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 255 g |
| Kategorija | Alat |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 130 g |