kreditnim karticama BANCA INTESE platite na 6 rata
sve za automobil i garažu
011 635 0666
za porudžbine iznad 6000 RSD
platite karticom ili uplatnicom i preuzmite besplatno u prodavnici
Četke
Četke
- Sundjeri i pranje (38)
- Krpe (76)
- Četke (94)
- Održavanje i popravke (14)
- Auto usisivači (11)
- Šampon (23)
- Osveživači i mirisi (355)
- Vlažne maramice (26)
- Sprejevi (14)
- Održavanje enterijera (42)
- Održavanje eksterijera (31)
- Održavanje sistema za klimatizaciju (1)
- Održavanje plastičnih i gumenih delova (8)
- Zaštita i nega točkova (26)
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 110 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 400 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | CARTECH |
| Težina | 196 g |
Inovativna 2 u 1 četka za čišćenje enterijera automobila
Ova praktična četka kombinuje dve funkcije u jednom proizvodu – s jedne strane poseduje držač sa četkom za rešetke ventilacije, dok se sa druge strane nalazi mekana četka za detaljno čišćenje osetljivih površina u automobilu.
Četkica za ventilacione otvore ima nežne, ali izdržljive dlačice koje lako prodiru između uskih proreza i efikasno uklanjaju prašinu i prljavštinu, održavajući svež i čist vazduh u vozilu. Suprotna strana je idealna za čišćenje uglova, komandne table i centralne konzole, bez oštećivanja površina.
Zahvaljujući svojoj svestranosti i praktičnosti, ova četka je savršena za kompletno održavanje unutrašnjosti automobila, omogućavajući vam profesionalne rezultate kod kuće.
Billionaire proizvodi su 100% sigurni, što vam garantuje dugotrajnu zaštitu i besprekoran izgled vašeg vozila.
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 6000 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | CARTECH |
| Težina | 221 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | CARTECH |
| Težina | 183 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 120 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 844 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 510 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 180 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | CARTECH |
| Težina | 192 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 750 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 91 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 560 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 240 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 582 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | CCM |
| Težina | 846 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | Lampa Accessories |
| Težina | 115 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 1200 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | CARTECH |
| Težina | 225 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 1200 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | STORM |
| Težina | 1200 g |
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | Carmotion |
| Težina | 340 g |
Naš set od 3 četkice za detaljno čišćenje nudi različite veličine i oblike kako bi odgovarao različitim delovima i površinama vašeg vozila, od uskih uglova do širih površina, obezbeđujući temeljno i detaljno čišćenje.
Mekane i izdržljive čekinje: Opremljene mekanim, ali izdržljivim čekinjama, naše četkice su dizajnirane da efikasno uklanjaju prljavštinu i prašinu bez oštećenja površine, čuvajući boju i delikatne završne slojeve vašeg vozila.
Ergonomski protivklizni držač: Svaka četkica opremljena je ergonomskim protivkliznim držačem koji pruža udobno i sigurno držanje tokom upotrebe, omogućavajući vam precizan rad i kontrolu na svim delovima vozila.
Izdržljivost i garantovana kvalitet: Napravljene od visokokvalitetnih materijala i dizajnirane da izdrže intenzivnu upotrebu, naše četkice za detaljno čišćenje podržane su našom garancijom kvaliteta, osiguravajući trajnu izdržljivost i profesionalne rezultate pri svakoj upotrebi.
| Kategorija | Četke |
| Proizvodjač | SUMEX |
| Težina | 100 g |